Sedacie vaky

Sedacie vaky rýchlo prenikli medzi trendy v zariaďovaní bytov a domov a v súčasnosti je obľúbeným doplnkom každej modernej domácnosti. Vak na sedenie je praktický bytový doplnok, ktorý poskytuje maximálny komfort a prispôsobí sa akejkoľvek postave.

Ako vybrať vak na sedenie?

Vaky sa neobmedzujú len na použitie v obývačke či detskej izbe. Ponúkame sedacie vaky určené do interiéru, ale aj vaky z odolných materiálov, ktoré sú vhodné pre použitie v exteríeri.  Vďaka širokej škále veľkostí, typov a farieb si určite vyberiete.

Typy vakov:

  • Vaky do interiéru  – vaky do detskej izby, vaky do obývačky
  • Sedacie vaky určené do exteriéru (terasy, balkóny, lodžie, záhrady)
  • Podľa konštrukcie, materiálu a dizajnu. – taburetky, vaky so športovým vzorom, sedacie vaky XXL
  • Sedacie vaky podľa ceny – drahšie značkové vaky (Tuli), lacnejšie sedacie vaky (Lux, Tempo Kondela)

Výhody sedacích vakov

Sedacie vaky sa vďaka svojej flexibilite dokážu prispôsobiť krivkám vášho tela. Vaky sú ergonomicky tvarované, antialergické a sú zdravou oporou pri sedení či ležaní.

Obľúbená značka sedacích vakov

Značka vakov Tuli, je obľúbená najmä kvôli výbornej kvalite a prémiovým materiálom. Atraktívny a funkčný dizajn Vás presvedči o tom, že je to skvelá voľba do vášho interiéru či exteriéru.

Z akých materiálov ponúkame sedacie vaky?

Materiály sú zdravotne nezávadné, príjemné a pohodlné či už ide o prírodné a hebké látky alebo trvácne syntetické.

  • nylón – priedušný, ideálny aj do exteriéru
  • semiš – ideálny materiál pre deti, nevhodný do exteriéru
  • ekokoža – jednoduchá údržba, šetrná k životnému prostrediu, elegantný vzhľad, pri dobrej starostlivosti vydrží dlho

Ak vám záleží na tvare vaku, možnosť výberu je veľká. Vyberte si vaky v tvare futbalovej lopty, hrušky, alebo klasický vankúš.

Nezabúdame ani na štýl a eleganciu, pretože ten dodáva priestorom identitu či už ide o elegantný vak v kancelárii alebo hravý v detskej izbe.
Všetko si však po čase pýta zmenu a tak existuje možnosť výmeny poťahu. Ak meníte nábytok alebo premaľujete stenu, poťah si viete prispôsobiť podľa vašich predstáv. V prípade, že váš vak postupom času stratil svoju pohodlnosť či objem, ľahko ho doplníte náhradnou náplňou, ktorú do vaku dosypete.

Výhodné sety vakov na sedenie

Výplňou sú polystyrénové guľôčky, ktoré sú zdravotne nezávadné, majú vysokú hustotu a samozrejme odolnosť voči zosedávaniu. Výhodné sety vám ukážu, že veľkou výhodou je mať dva rôzne sedacie vaky tón v tóne alebo
v dvoch rozdielnych farbách, ktoré určite oživia nejeden interiér či exteriér.

Zobrazených 1–40 z 887 výsledkov